استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “لیتل فاکس” به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

کلیه سفارشات ثبت شده در سایت لیتل فاکس به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
لیتل فاکس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای لیتل فاکس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

‌ارسال سفارشات آماده ی ارسال حدود دو روز کاری زمان می برد و محصولاتی که زمان آماده سازی دارند حداکثر پانزده روز کاری بعد از ثبت سفارش، ارسال میشوند.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده، در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

‌ارسال از شهر اصفهان و با پست پیشتاز است اما در مواقع شلوغ مثل روزهای پایانی سال ممکن است ارسال از طریق تیپاکس هم مورد استفاده قرارگیرد.
زمان تحویل مرسوله طبق این رویه، حدود یک الی دو روز کاری برای استان اصفهان و دو الی چهار روز کاری برای سایر استان ها میباشد.
هرگونه تاخیر در دریافت بسته پس از ارسال و اشتراک کد رهگیری مرسوله،به عهده ی لیتل فاکس نبوده و باید از طریق اداره پست پیگیری شود.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، لیتل فاکس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

درصورت اشتباه کاربر در انتخاب سایز، رنگ و… به هیچ عنوان امکان مرجوعی و تعویض وجود ندارد پس در انتخاب دقت نموده و توضیحات محصولات را با دقت مطالعه کنید.
درصورت هر گونه عیب و مقص در محصولات یا بروز اشتباه از طرف لیتل فاکس در ارسال سفارشات، در صورتی که تا ۴۸ ساعت پس از تحویل اطلاع داده شود قابل تعویض یا مرجوعی میباشد.
مبلغ سفارشات مرجوعی پس از مرجوع کردن و دریافت کدمرسوله از مشتری ، تا ۴۸ ساعت پرداخت میشود.

کاربر بعد از ثبت و پرداخت، امکان ویرایش سفارش خود را ندارد.

درصورتی که کاربر بخواهد محصولی به سفارش خود اضافه کند؛ فقط تا ۲۴ ساعت امکان اطلاع از طریق دایرکت اینستاگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۹۴۱۱۳۱۴۴۶ میباشد
پس از آن باید مجدداً سفارش جداگانه ثبت کند که شامل هزینه ارسال مجدد میشود.